Firma

Firma specjalizuje się w wykonywaniu mebli na indywidualne zamówienie klienta. Specjalizujemy się w produkcji schodów drewnianych: prostych, jedno i dwu zabiegowych, giętych. Oferujemy Państwu wyłącznie wyroby z drewna. Wykonuje meble kuchenne, meble do jadalni, sypialnie, przedpokoje, meble do salonu, zabudowy wnęk oraz inne nietypowe zamówienia. Firma gwarantuje wysoką jakość i trwałość swoich produktów. Meble wykonywane są wg wzorów własnych lub klienta. Oferujemy transport i fachowy montaż.

Zajmujemy się również produkcją schodów. Nasze doświadczenie oraz wykonane zamówienia sprawiają iż jesteśmy wiodącym producentem schodów na zamówienie na rynku lokalnym. Każdy z naszych projektów został doceniony przez naszych klientów. Kolejną z naszych specjalizacji jest montaż podłóg z deski barlineckiej. Wysokiej jakości podłogi z tego materiału dają gwarancję trwałości i estetyki. Deska barlinecka jest produktem wykonanym z naturalnego drewna. Zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną, jest wytrzymała na odkształcenia oraz na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki higroskopijności drewna posiada zdolność naturalnej regulacji mikroklimatu wnętrza, w którym jest zainstalowana.

Wykonujemy również usługi związane z cyklinowaniem podłóg, renowacją starych mebli oraz zakładaniem paneli podłogowych Istniejemy na rynku od wielu lat. Jesteśmy doświadczoną i sprawdzoną firmą.

Lat na rynku

Zadowolonych klientów

Zrealizowanych projektów